این رویداد خاتمه یافته است و اطلاعات موجود در این سایت صرفا جنبه آرشیو داردمهلت ارسال مقالات 17 اسفند 95
 مهلت واریز هزینه ها 18 اسفند95

زمان همایش 20 اسفندماه 95

 
• ...
  محورهای کنفرانس
برای مشاهده محورهای دومین کنفرانس ملی جغرافیا و برنامه ریزی، معماری و شهرسازی نوین اینجا کلیک کنید
 نحوه برگزاری همایش بصورت حضوری و غیرحضوری
بمنظور اطلاع از نحوه انتخاب شرکت در همایش بصورت حضوری و غیرحضوری لطفاً به بخش خدمات کنترل پنل خود مراجعه نمائید. ضمناً نشست حضوری در شهرهای قم - تهران برگزاری می گردد.
1394/06/14 ادامه مطلب


 صدور گواهی زود هنگام مقالات
به اطلاع کلیه شرکت کنندگان محترمی که قصد دریافت گواهی مقالات خود قبل از برگزاری همایش را دارا هستند باید عنوان کرد که این امکان پس از واریز هزینه های مربوطه وجود دارد.لطفا پس از واریز با دبیرخانه تماس گرفته و درخواست گواهی زود هنگام نمایید.
1394/06/10 ادامه مطلب


 نمایه سازی مقالات همایش در سایت سیویلیکاCIVILICA(مرجع دانش)
به اطلاع کلیه کاربران سایت میرساند که طبق هماهنگی ها و رایزنی های به عمل آمده با CIVILICA (مرجع دانش )نمایه سازی مقالات پذیرش شده این همایش در سایت مذکور انجام می پذیرد.
1394/06/10 ادامه مطلب


 دعوت به همکاری در کمیته علمی و داوری همایش
به اطلاع میرساند بر اساس تصمیم شورای سیاست گذاری همایش نسبت به ایجاد دبیرخانه دائمی و برگزاری این رویداد علمی به صورت سالانه، از تمامی اساتید، دانشجویان و پژوهشگرانی که مقطع دکتری خود را به پایان رسانیده و یا دانشجوی این مقطع میباشند و تمایل به همکاری در بخش اعضای هیئت علمی و داوری افتخاری همایش را دارند خواهشمندیم به منوی عمودی سایت ،سامانه داوری مقالات مراجعه نموده و ثبت نام نمایند.لطفا در آپلود فایل رزومه و دیگر مشخصات دقت لازم را نمایید تا مشخصات شما عزیزان به درستی ثبت گردد. (لازم به توضیح است تمامی گواهی های مربوطه پس از اتمام همایش ارسال خواهند گردید.)
1394/06/09 ادامه مطلب


 مراحل : ثبت نام/ارسال مقاله/واریز هزینه ها
عزیزانی که قصد شرکت در این همایش را دارند می توانند به 1- آیکن ثبت نام (سمت راست صفحه اصلی)مراجعه مراحل ثبت نام را انجام داده 2-با ایمیل و پسورد خود در قسمت ورود به سیستم وارد کنترل پنل خود شده 3-از قسمت ارسال مقاله جدید چکیده مقاله را جانمایی 4-واز قسمت وضعیت مقالات اصل مقاله WORD,PDF را جانمایی نمایند 5-و در صورت پذیرش نهایی هزینه های خود را واریز نمایند. نکات ضروری: - برای مشاهده نتیجه داوری مقاله خود به آیکن وضعیت مقالات مراجعه نمایید. -برای واریز هزینه ها ابتدا وارد آیکن خدمات شده و آنها را انتخاب نموده سپس به آیکن پرداخت آنلاین رفته و پرداخت خود را انجام دهید. -فایل های راهنمای نگارش چکیده و اصل مقاله را میتوانید از صفحه اصلی سایت دریافت نمایید(دقت شود که مقاله ارسالی حتما فرمت همایش را دارا باشد).
1394/06/04 ادامه مطلب


 ارسال بسته های پستی شرکت کنندگان غیرحضوری
بسته های پستی شرکت کنندگان شامل کتاب الکترونیک مجموعه مقالات پذیرش شده و گواهینامه های اعطایی 10 روز پس از برگزاری از طریق پست به آدرسی که هر فرد در کنترل پنل خود ثبت نموده ارسال خواهندشد.
1394/06/02 ادامه مطلبچهارشنبه 07 تير ماه 1396

تا همایش ...

0-1
برگزارکنندگان
حامی علمی
نمایه سازی مقالات در
حامیان بین المللی
کمیته علمی از
حامیان رسانه ای